פורטל כספים משכנתאות להיכנס אל מחשבון ביטוח משכנתא בשביל העתיד שלכם

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
להיכנס אל מחשבון ביטוח משכנתא בשביל העתיד שלכם

להיכנס אל מחשבון ביטוח משכנתא בשביל העתיד שלכם

כשרובנו לוקחים משכנתא, ראשית, אנחנו מסתכלים על כל מיני נתונים כמו גובה הריבית, פריסת התשלומים, המסלולים שמוצעים לנו וכיו"ב. אין ספק, שמדובר על סכומים לא מבוטלים, וראוי שניתן להם התייחסות מפורטת. על אף כל זאת, חשוב שלא נשכח עוד נתון אחד משמעותי - התשלום עבור ביטוח המשכנתא. ביטוח המשכנתא מבטיח, שבמידה ועקב מאורע מסוים אנחנו לא יכולים יותר לשלם לבנק - הבנק עצמו ימשיך לקבל את תשלום המשכנתא, מחברות הביטוח שאנחנו בוחרים, או מחברה שהוא בעצמו בחר. כדי לחשב בצורה טובה את הביטוח המיועד, רצוי להיכנס אל מחשבון ביטוח משכנתא. אבל איך בעצם אנחנו משתמשים בכלי של מחשבון ביטוח משכנתא?

כל מה שצריך לדעת על מחשבון ביטוח משכנתא

מחשבון ביטוח משכנתא הוא כלי פשוט למדי. אם בעבר השתמשתם במחשבוני משכנתא, אזי השימוש באופציות של מחשבון ביטוח משכנתא לא אמור להיות זר לכם. כמו במחשבון משכנתא, תאם תזינו לכאן את הנתונים על סכום הלוואה שלכם, גובה הריבית השנתית ופריסת התשלומים המתוכננת. אולם, בתוך מחשבון ביטוח משכנתא תכניסו עוד מספר נתונים אישיים, שכן בסופו של דבר ביטוח משכנתא הוא בעיקרו ביטוח חיים. לכן, מחשבון ביטוח משכנתא לוקח בחשבון גם את הגיל שלכם, מצבכם המשפחתי, ומצבכם הבריאותי. למותר לציין, שככל שאתם יותר צעירים ובריאים - כך כמובן תשלמו פוליסת ביטוח נמוכה יותר. לעומת זאת, אפשר להכניס לתוך הפוליסה כל מיני מצבים נוספים, שלא מגולמים בפוליסה הבסיסית , כמו לדוגמא מקרים של מחלות כרוניות שפוגעות בכושר ההשתכרות. מכניסים את הנתון הזה לתוך מחשבון ביטוח משכנתא, והוא יציג לנו מה הסכום שנצטרך לשלם מידי חודש לבנק, על מנת לכסות את הפוליסה.

מחשבון ביטוח משכנתא של הבנק או של חברת הביטוח?

כשאתם נכנסים אל מחשבון ביטוח משכנתא, מיד תוכלו לראות שכבר התחרות על הכיס שלכם מתחילה. בעבר, הכלי של מחשבון ביטוח משכנתא, כמו גם ביטוח המשכנתא עצמו, סופק אך ורק מטעם הבנק בלבד. הבנק היה פונה לחברת ביטוח מטעמו, שהייתה מבטחת אותו - כאשר אנחנו כמובן משלמים את הסכום לבנק. היום אפשר למצוא גם מחשבון ביטוח משכנתא באתרים של חברות הביטוח. מכאן ניתן להבין כי השוק נפתח אל כלל חברות הביטוח. מדובר בתהליך מאד חיובי מבחינתנו. מכיוון שהשוק פתוח לתחרות, חברות הביטוח השונות מציעות לנו אופציות משתלמות במיוחד. את האופציות הללו נוכל לבדוק כמובן דרך מחשבון ביטוח משכנתא שאותן חברות מציעות. בכל מקרה, אפשר גם להיכנס לאתרים של יועצי משכנתאות, שבעצם מציעים מחשבון ביטוח משכנתא. יועצי המשכנתאות לא פועלים מטעם הבנקים או חברות הביטוח, ולכן הם עוזרים לנו לקבל את ההצעה הטובה ביותר גם עבור משכנתא וגם עבור ביטוח משכנתא.

 

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא