פורטל כספים כרטיסי אשראי כל היתרונות וכל החסרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי

חיפוש באתר

הסקר החודשי - פורטל כספים

אילו קופות גמל עדיפות
 
כל היתרונות וכל החסרונות של כרטיס אשראי חוץ בנקאי
כרטיס אשראי הפך בשנים האחרונות לאחת הדרכים הפופולאריות ביותר להתנהל כלכלית, אך בעוד שמרביתם של כרטיסי האשראי מונפקים על ידי הבנקים, שעובדים בקשר ישיר עם חברות האשראי ומספקים ללקוחות כרטיסים בתנאים מסויימים, שנקבעים בתום תהליך של בדיקת מסגרת אשראי, מצב חשבון הבנק, ההכנסות, החסכונות ותהליכים ביורוקרטיים אחרים, הרי שישנו גם כרטיס אשראי חוץ בנקאי אותו מעניקות חברות האשראי השונות ישירות ללקוחות ללא תיווך של הבנק. ישנם יתרונות וחסרונות שונים של כרטיס אשראי חוץ בנקאי ובמאמר זה ננסה לסקור את כולם.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי ויתרונותיו

ישנם יתרונות רבים לבחירה של כרטיס אשראי חוץ בנקאי על פני האופציות האחרות. היתרון הראשון של כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא העובדה שהלקוחות יכולים לבחור באיזו חברת אשראי להוציאו, ללא קשר לבנק בו מצויים חשבונותיהם, או לחברות אשראי אחרות איתן הוא עובד. יתרון נוסף של כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא מסגרת אשראי גבוהה למדי. בעוד שהבנק מתחשב במצב החשבון, חברות האשראי מעניקות מסגרת אשראי ללא קשר לחשבון ולכן מדובר במסגרת גמישה יותר. כמו כן, בעזרת כרטיס אשראי חוץ בנקאי תוכלו לקבל מסגרת אשראי נוספת במידה ותזדקקו לכזו. במצב שבו אתם חורגים ממסגרת האשראי בבנק, נחסמים ולא יכולים להוציא כספים, תוכלו להיעזר בכרטיס האשראי החוץ בנקאי שלכם ולהשאיר את הראש מעל למים. כמו כן, תוכלו לקחת הלוואה דרך כרטיס אשראי חוץ בנקאי על מנת לסגור מינוס בבנק או עבור כל מטרה שתרצו, בדרך מהירה וקלה ומבלי להזדקק לנהלי ביורוקרטיה והמתנה. מצב שבו עברתם את מסגרת האשראי שהוקצבה לכם עבור כרטיס אשראי חוץ בנקאי משמעותו שהתשלום עובר בצורה אוטומטית לחודש שלאחר מכן, וגם זה יתרון בלתי מבוטל. יתרון נוסף של כרטיס אשראי חוץ בנקאי הן ההטבות הרבות שמציעים מועדוני הלקוחות השונים ללקוחותיהם.

כרטיס אשראי חוץ בנקאי וחסרונותיו

על פניו נדמה כי כרטיס אשראי חוץ בנקאי טומן בחובו רק יתרונות, כאשר למעשה יש לו גם לא מעט חסרונות שעלולים לנבוע כתוצאה משימוש פזיז ובלתי אחראי בו. לדוגמא, מצב שבו מתבצעות רכישות דרך כרטיס אשראי חוץ בנקאי עלול להידרדר לבזבוזים כספיים רבים במועדוני לקוחות שקשורים לחברת האשראי, ולגרום להוצאות מיותרות שקשה לעמוד בהן. כמו כן, עבור מי שמצוי בקשיים כלכליים או לא יודע להתנהל בצורה כלכלית חכמה, בחירה של כרטיס אשראי חוץ בנקאי במסגרת גמישה יותר מזו שהוא מסוגל לה, עלולה רק להחמיר את המצב. חסרון נוסף של כרטיס אשראי חוץ בנקאי הוא הריבית הגבוהה עבור שירותים שמעניק הכרטיס. אם אתם מתלבטים האם לקחת כרטיס אשראי חוץ בנקאי חשוב שתכירו את חסרונותיו ויתרונותיו השונים, ותכינו את עצמכם לקראת שימוש נכון ומושכל שלא יגרום לכם להוצאות בלתי רצויות.
 

תפריט ראשי

השקעות

מימון

ביטוח

לימודים

משכנתא